26 مهر 1400
مرکز رصد تروریست حقیقی

زندگینامه 

در سال ۱۹۴۲، زمانی که فقط ۱۴ سال داشت به گروه هاگانا پیوست. گروه هاگانا در آن زمان اقدامات متعددی را برای خارج کردن فلسطینیان از خانه‌ها و زمین‌هایشان طراحی و پیاده‌سازی کرده بود و در صورت بروز مخالفت، مخالفین را به قتل می‌رساند. اینگونه گروه‌ها پس از تأسیس دولت، اولین هسته‌های ارتش اسرائیل را تشکیل دادند.

سران سازمان های مخفی یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح "پروژه یوژنیکس" یا همان "علم به‌نژادی"، همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان، ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه قوا این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.

هر روزه رویدادهای جهان اسلام در سر تیتر اخبار روزنامه‌ها و رسانه‌های جهانی قرار می‌گیرند. و هیچ خبری یا مقاله‌ای درباره آن منتشر نمی‌شود مگر اینکه در آن عبارات «جنایات افراط گرایان مسلمان» و یا «خشونت طلبی اسلامی» بکار نرفته باشد.

آمریکا 67 آزمایش تسلیحات هسته ای بین سال های 1946 تا 1958 میلادی در جزایر مارشال انجام داده است و هیچ گاه این موضوع مورد پیگیری جدی نهادهای حقوق بشر و سازمانهای مسئول در جهان قرار نگرفته است.

فعالیت های بن گورین بعد از جنگ جهانی اول

 

پس از پایان جنگ جهانی اول و شکست عثمانی، بن گوریون به فلسطین بازگشت و تحت پوشش جنبشهای کارگری، به فعالیتهای حزبی پرداخت، از جمله تأسیس حزب «احدوت‌ها عفوداه» (حزب کارگران متحد) و تشکیل اتحادیه بزرگ کارگری موسوم به هستدروت که خود طی سالهای ۱۲۹۹ـ۱۳۱۴ ش/ ۱۹۲۰ـ ۱۹۳۵ دبیرکل آن بود.

معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات در پاسخ به سؤالی مبنی بر انتشار اخباری درخصوص کشته شدن سخنگوی گروهک تروریستی جیش‌العدل گفت:

تروریست منصور راوند فرزند فرج اهل روستای باغان سرشیو مریوان متولد شده است وبا زنی به نام نادره امولیان فرزند رشید اهل سنندج ازدواج كرده است.

گروه ضد بشری داعش از ابتدای فعالیت خود در عراق و سوریه، همزمان با خشونت و جنایات متعدد، جنگ روانی و تبلیغات گسترده ای در فضای اینترنت به راه انداخته و به نظر می رسد دو هدف عمده را دنبال می کند؛ ایجاد ترس و ارعاب و جمع آوری نیروهای مستعد از سراسر جهان.

دیروز پس از انتشار اخبار به هلاکت رسیدن عزت الدوری معاون دیکتاتور سابق عراق شایعاتی مبنی بر جعلی بودن خبر منتشر شد که مسئولین عراقی با اعلام این خبر که جسد عزت الدوری را برای انجام عملیات های dna به بغداد منتقل خواهند کرد به مردم اطمینان دادند که هر چه سریع‌تر این مسئله را بررسی نمایند.

حالا با انجام عملیات های DNA ثابت‌شده این جسد متعلق به ابراهیم عزت الدوری معاون دیکتاتور معدوم عراق است.

همچنین رائد الجبوری استاندار صلاح الدین این خبر را تایید کرده است.

معروف ترین عملیات های استشهادی شهید عمادعقل ضد صهیونیست ها؛ عبارتند از:

صفحه1 از4
تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.