26 مهر 1400
مرکز رصد تروریست حقیقی

زندگینامه 

در سال ۱۹۴۲، زمانی که فقط ۱۴ سال داشت به گروه هاگانا پیوست. گروه هاگانا در آن زمان اقدامات متعددی را برای خارج کردن فلسطینیان از خانه‌ها و زمین‌هایشان طراحی و پیاده‌سازی کرده بود و در صورت بروز مخالفت، مخالفین را به قتل می‌رساند. اینگونه گروه‌ها پس از تأسیس دولت، اولین هسته‌های ارتش اسرائیل را تشکیل دادند.

فعالیت های بن گورین بعد از جنگ جهانی اول

 

پس از پایان جنگ جهانی اول و شکست عثمانی، بن گوریون به فلسطین بازگشت و تحت پوشش جنبشهای کارگری، به فعالیتهای حزبی پرداخت، از جمله تأسیس حزب «احدوت‌ها عفوداه» (حزب کارگران متحد) و تشکیل اتحادیه بزرگ کارگری موسوم به هستدروت که خود طی سالهای ۱۲۹۹ـ۱۳۱۴ ش/ ۱۹۲۰ـ ۱۹۳۵ دبیرکل آن بود.

معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات در پاسخ به سؤالی مبنی بر انتشار اخباری درخصوص کشته شدن سخنگوی گروهک تروریستی جیش‌العدل گفت:

تروریست منصور راوند فرزند فرج اهل روستای باغان سرشیو مریوان متولد شده است وبا زنی به نام نادره امولیان فرزند رشید اهل سنندج ازدواج كرده است.

دیروز پس از انتشار اخبار به هلاکت رسیدن عزت الدوری معاون دیکتاتور سابق عراق شایعاتی مبنی بر جعلی بودن خبر منتشر شد که مسئولین عراقی با اعلام این خبر که جسد عزت الدوری را برای انجام عملیات های dna به بغداد منتقل خواهند کرد به مردم اطمینان دادند که هر چه سریع‌تر این مسئله را بررسی نمایند.

حالا با انجام عملیات های DNA ثابت‌شده این جسد متعلق به ابراهیم عزت الدوری معاون دیکتاتور معدوم عراق است.

همچنین رائد الجبوری استاندار صلاح الدین این خبر را تایید کرده است.

تروریست محمدبن سلمان دارای لیسانس حقوق از دانشگاه ملک سعود در ریاض و جزو دومین گروه از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه است. وی در مدارس ریاض آموزش دیده و گفته می شود که جزو 10 دانش آموز برتر در کشور سعودی بوده است.

گروه تروریستی «انصار الفرقان» مسؤولیت حمله به ۸ تن از ماموران مرزی جمهوری اسلامی ایران در شرق کشور را بر عهده گرفت. «ابوحفص بلوچی» سخنگوی گروه تروریستی انصار الفرقان در پیامی تصویری ضمن بر عهده گرفتن مسؤولیت این حمله از ادامه حملات خود به نیروهای ایرانی خبر داده است.

فائق مصلح حمزه الدوری

 

نیروهای حشد الشعبی توانستند فائق مصلح حمزه الدوری یکی از شیوخ وهابی تکریت را دستگیر کنند. در اعترافات ابتدایی این شخص به دادن فتوای قتل دانشجوی های پایگاه هوایی اسپایکر اعتراف کرده است.

گفتنی است فرد مذکور از بستگان نزدیک تروریست عزت الدوری از نزدیکان صدام و بعثی است.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.