17 آذر 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی
خطا
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 524
دوشنبه, 04 خرداد 1394 ساعت 05:02

خشونت‌های جنسی در دانشگاه‌های آمریکا

 • گزارش/ موسسه مطالعات آمریکا

مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم؛ بر اساس نتیجه تحقیق آکادمیک در آمریکا، برای دختران و زنان دانشجو تجاوز و خشونت جنسی امری شایع شده است.

در حالی که اخیرا گذشته نتیجه تحقیق دانشگاه براون نشان داد، تجاوز جنسی در دانشگاه‌های انگلیس اپیدمی شده است ، نتیجه یک تحقیق دانشگاهی در آمریکا هم نشان می‌دهد در این کشور نیز انحطاط اخلاقی در محیط‌های آکادمیک به امری شایع بدل شده است.

در نتیجه تحقیق منتشر شده در «مجله بهداشت نوجوانان» آمریکا که ۴ استاد آنرا انجام دادند، نسبت به اپیدمی شدن تجاوز جنسی و تلاش برای تجاوز در دانشگاه‌های این کشور هشدار داده شده است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، در این تحقیق آمده است: «در یکی از دانشگاه‌های آمریکا بیش از ۱۸ درصد دانشجویان زن و دختر سال اولی،‌ مواردی از تجاوز جنسی و تلاش برای تجاوز جنسی به خودشان را گزارش دادند».

محققان این تحقیق با بیان آنکه خشونت جنسی در دانشگاه‌های آمریکا به سطوح فراگیر و اپیدمی رسیده،‌ درباره شیوع گسترده این پدیده در محیط‌های آکادمیک این کشور هشدار دادند.

در این گزارش از یکی از دختران دانشجو نقل شده که در طول یک سال تحصیلی چهار بار مورد تجاوز جنسی هم دانشگاهی‌های خود قرار گرفته است.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.