26 مهر 1400
مرکز رصد تروریست حقیقی

پس اقتدار مورد نظر جمهوری اسلامی ایران علاوه بر جنبه های عمومی از ویژگی های منحصر به فرد برخوردار است که امام و رهبری همواره از ابتدای انقلاب تا کنون بر آنها تاکید داشته اند.

ایران از جمله کشورهایی است که توانسته در دو دهه اخیر نه تنها امنیت ملی خود را حفظ کند بلکه الگوی مناسبی برای سایر کشورها بالاخص کشورهای مسلمان در مقوله های امنیتی می باشد.

مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم،رسانه‌ها در گزاره های مختلف امنیتی همچون امنیت ذهنی و عینی ، امنیت فردی و عمومی ، امنیت ملی و فراملی و... تأثیرگذارند.

مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم،در بیداری اسلامی یکی از گزاره های عمده ای که مغفول ماند توجه به ابعاد مختلف امنیت چه در مفهوم علمی و چه در مفهوم اسلامی از دیده جریان های انقلابی بود.

مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم؛ سال 2010 با مسائلی چون بحران در اروپا،کندی بازیابی اقتصادی، افزایش و کاهش مالیات ها، اخبار کمرنگ سیاست خارجی و بسته های مالی و کمکی دولتی همراه بود. اما در این میان سهم تروریسم چه شد؟

به گزارش مرکز رصد تروریست حقیقی؛ با یک بررسی ساده در خصوص اتفاقات اخیر این گروه تروریستی می‌توان فهمید که اختلافات و درگیری‌های خونینی در بطن این گروهک تروریستی در جریان است.

به گزارش مرکز رصد تروریست حقیقی؛ گروه‌های تروریستی ۲ ویژگی ماهوی دارند: نخست خود را بازتولید می‌کنند و دومین ویژگی حالت مک‌دونالدی آنهاست.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.