01 فروردين 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی

نویسنده :الشیخ سامی القصاب مستخلصه القرآن الکریم علی منظمه منافقی خلق الارهابیه المعاصر

 

finalll

 

دانلود کتاب:

 

نویسنده : برتراند راسل

مترجم : ایرج مهدویان

ناشر : انشارات فرهنگ (1347)

کتاب جنایات جنگ در ویتنام اشاره به جنایت های ارتش امریکا در ویتنام دارد برای مثال در ۱۶ مارس ۱۹۶۸ میلادی ، ۳۴۷ تا ۵۰۴ شهروند غیرنظامی جمهوری ویتنام جنوبی توسط سربازان ارتش آمریکا به قتل رسیدند. اکثر قربانیان غیرنظامیان زن و کودک بودند. قبل از قتل، برخی از قربانیان مورد تجاوز، شکنجه و قطع اعضا نیز قرار گرفته بودند. برخی از اجساد نیز در جریان کشتار توسط سربازان قطعه‌قطعه شده بودند.

نام کتاب: تروریسم شناسی

نویسندگان: دکتر نوروز کارگری-دکتر علی اکبر حیدری فرد            

در خصوص تروریسم موضوعات متعددی در محافل سیاسی و حقوقی مطرح می‌شود و به اندازه ای سخن در این خصوص به درازا کشیده شده است که از هر زاویه و با هر رویکردی از آن تعریفی متفاوت ارائه شده و ساختاری مجزا از آن طراحی گردیده است.

نویسنده: جمعی از نویسندگان

ناشر: -------

بررسي منابعي كه به مطالعه سازمان القاعده پرداخته اند نشان مي دهد كه هر كدام از منظر خاصي به اين سازمان نگاه كرده و آن را از نقطه نظر خاص خود مورد كندوكاو قرار داده اند. در اين ميان سه دسته از نظريات وجود دارند كه بيشتر از بقيه مورد توجه قرار گرفته اند :

نویسنده: علیرضا راهداری 
ناشر: انتشارات نظری

این کتاب در هفت گام و به زبان ساده به تبیین ابعاد تروریسم سایبری پرداخته است.

گردآوری : دکتر فواد ایزدی

ناشر : مجمع جهانی صلح اسلامی

کتاب منبع شناسی، تروریسم وصلح از جمله کتابهای کنفرانس ائتلاف جهانی علیه تروریسم می باشد که توسط مجمع جهانی صلح اسلامی در سال 1390 منتشر شده است.

نویسنده : بهزاد احمدی لفورکی

ناشر : معاونت پژوهش های روابط بین‌الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام

گرچه تروریسم پدیده جدیدی نیست، اما تروریسم جدید پدیده‌ای خاص است. ادبیات تروریسم و مطالعات مربوط به این پدیده بین‌المللی پس از 11 سپتامبر چهره جدیدی به خود گرفته است.

ناشر : سازمان بهداشت جهانی ،2008

آلودگی های مخرب برای اهداف تروریستی یک تهدید و خطرجدی و کنونی است و آلودگی عمدی مواد غذایی در یک مکان می تواند پیامد های بهداشتی عمومی جهانی داشته باشد.

نویسندگان : فیلیپ سیب (seib) , دانا  جان بک

تروریسم جهانی و رسانه های جدید به دقت محتوای سایت های تروریستی و برنامه ریزی افراطی تلویزیون برای فراهم کردن یک نگاه جامع بر چگونگی استفاده گروه های تروریستی از رسانه های جدید امروز را مورد بررسی قرار می دهد.

نویسنده : محمد قلی مجد

ناشر : موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی

«قحطي بزرگ» عنوان اثر جديدي است كه توسط مؤسسه مطالعات و پژوهشهاي سياسي منتشر شده است. اين اثر، پژوهشي است كه به بررسي آثار و تبعات اقتصادي جنگ اول جهاني در ايران از جمله قحطي بزرگ سالهاي 1298 ـ 1296 پرداخته است.

صفحه1 از2
تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.