16 آذر 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی
خطا
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 524
چهارشنبه, 12 فروردين 1394 ساعت 05:17

ریشه های تروریسم

 • معرفی و دانلود کتاب

نویسنده : لوئیس ریچاردسون

ناشر : روتلج ، ژوئن 2006

«ریشه های تروریسم» نخستین جلد از مجموعه‌ی تروریسم و دموکراسی جدید می باشد. پروژه سه قسمتی که برای کشف یکی از مهمترین مسائل زمان ما در نظر گرفته شده است : چگونه نیاز مبارزه با تروریسم را با میل حفظ و تقویت ارزشهای دموکراسی آشتی دهیم .

 

این جلد «ریشه های تروریسم» دلایل اصلی تروریسم و جزئیات اقدامات مشخص برای مقابله باآنها را بررسی می کند . مطالعه این ریشه ها و عوامل خطر تروریسم، نیاز به یک جزء اساسی از هر استراتژی برای مبارزه با تروریسم دارد. اگر ما چالش پیش رویمان را درک نکنیم، چگونه میتوانیم به خنثی کردن آن همیشه امیدوار باشیم؟ مقالات نوشته شده توسط برخی از متخصصان پیشرو مبارزه با تروریسم در دنیا، عوامل روانی، سیاسی، مذهبی، اقتصادی و فرهنگی را که می تواند به رشد جنبش های تروریستی وتشویق تروریستها کمک کند را پوشش می دهد.

این کتاب نه تنها به بررسی این می پردازد که چه چیزی باعث به وجود آمدن تروریست ها میشود، بلکه آنچه را که می تواند برای جلوگیری از بروز این اعمال انجام شود را بررسی می کند. در حالی که بسیاری از انگیزه های آگاهانه و نا‌آگاهانه تروریست ها مورد بررسی قرار گرفته است ، به اینکه سیاستگذاران در دولت‌های لیبرال دموکرات برای رفع این نگرانی ها چه می‌توانند بکنند خیلی کم پرداخته شده است . این مقالات، به این ترتیب،نه تنها چگونگی روش مطالعه عوامل تروریسم را نشان می دهد، بلکه در رویکردشان نیز نوعی نگاه منحصر به فرد را داراست.

 

Louise Richardson

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.