02 مهر 1399
مرکز رصد تروریست حقیقی

آمریکا 67 آزمایش تسلیحات هسته ای بین سال های 1946 تا 1958 میلادی در جزایر مارشال انجام داده است و هیچ گاه این موضوع مورد پیگیری جدی نهادهای حقوق بشر و سازمانهای مسئول در جهان قرار نگرفته است.

سازمان اطلاعات برزیل ضمن اشاره به وجود خطر احتمالی پیوستن جوانان این کشور به گروه تروریستی داعش اعلام کرد مسئله ملحق شدن مردم کشورش به این نیروهای تروریستی هم‌اکنون ملت برزیل را تهدید می‌کند.

به تازگی یک مرکز ضد ایرانی جدید توسط یک میلیاردر یهودی در آمریکا راه‌اندازی شده که در ظاهر سخنگوی مسیحیان ستمدیده است اما در حقیقت به دنبال تبلیغ اهداف ستیزه‌جویانه رژیم صهیونیستی است.

فهرست تهیه شده توسط مرکز نظارت بر گروه های تندرو در آمریکا موسوم به "اینتل سنتر" خاطرنشان کرد: 31 جنبش افراطی در جهان با ابوبکر بغدادی رهبر گروهک تروریستی داعش اعلام بیعت کرده اند. همچنین ده گروه تکفیری دیگر نیز از داعش اعلام حمایت کرده اند بدون آنکه با ابوبکر بغدادی اعلام بیعت کنند.

"گراهام فولر" استاد علم ادیان در دانشگاه نیویورک و تحلیلگر ارشد مسائل سیاسی خاورمیانه، در مقاله‌ای با عنوان «شیعیان؛ مسلمانان فراموش‌شده» به صورت نظری و مستدل نشان می‌دهد که رویکرد آمریکا در نزدیکی و دنباله‌روی به کشورهایی مانند عربستان اشتباه است زیرا پتانسیل این کشور برای پرورش نیروهای تکفیری خطرناک در جهان ضربات سختی به منافع آمریکا و نیز سایر کشورهای جهان وارد خواهد کرد.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.