01 فروردين 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی

معاون اجرایی موسسه حقوق بشر کشور دانمارک و هیات همراه از کانون اصلاح و تربیت تهران بازدید کردند.

فرماندهان ارشد ناتو در پایان نشست غیرعلنی خود در استانبول بر ادامه مبارزه خود با هر نوع تروریسمی تاکید کردند.

در پیش نویس بیانیه شورای امنیت سازمان ملل متحد که ممکن است این هفته تصویب شود از مذاکرات مقدماتی فشرده درباره حل مسایل کلیدی به منظور برقراری صلح در سوریه ازجمله روند انتقال سیاسی و مقابله با تروریسم قاطعانه حمایت شده است.

احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر گرفتن رشوه از عربستان را انکار کرد و گفته از عربستان پولی نگرفته است.

دیده‌بان حقوق بشر به عدم نظارت کافی اداره زندان‌های آمریکا بر مراکز زندان این کشور اشاره و خاطرنشان کرد: «این وضعیت منجر به نقض حقوق زندانیان از جمله شرایط نگهداری و رفتار با آنها از سوی زندانبانان می‌شود».

حتی وقتی فرمان توقیف دارایی‌هایی افراد مشکوک به رابطه با القاعده صادر شد، بوش هیچ‌گاه به این موضوع اشاره نکرد که او با شاهزادگان درگیر در قاچاق اسلحه و صاحب کارتل‌های مواد مخدر همکاری کرده است.

این دانش آموزان حدود 10 سال سن داشته اند و لبان برخی از آنان هنگام کندن چسب ها زخم شده است. در پی اطلاع والدین دانش آموزان از این موضوع و شکایت آنان، مدیر مدرسه اعلام کرده است که معلم مذکور از کار معلق شده و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد. پلیس منطقه ˈسامرستˈ نیز از این حادثه مطلع شده است.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.