01 فروردين 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی

نیروهای امنیتی مصر حین انجام عملیات در غرب کشور به اشتباه به کاروان حامل گردشگران مکزیکی حمله کرده و ۱۲ نفر را به قتل رساندند.

سناتور آمریکایی تاکید کرد رویکرد دیپلماتیک، بهترین گزینه برای مسئله هسته ای ایران است.

وزیرامور خارجه کشورمان با اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد جبهه مشترک برای مبارزه با افراط و تروریسم ، ابراز امیدواری کرد که کشورهای منطقه بتوانند مسایل و مشکلات خود را با گفت وگو حل و فصل کنند.

واژه «تروریسم» معمولا با لغاتی همچون بمب و گلوله ارتباط دارد اما کارشناسان امنیت معتقدند که انواع دیگری از تروریسم وجود دارد که منجر به مرگ و خرابی می‌شود. یکی از مهم‌ترین انواع آن، «تروریسم کشاورزی» است. تروریسم کشاورزی یعنی استفاده از عوامل بیماری‌زا گیاهی یا حیوانی...

صدراعظم المان گفت آلمان و کشورهای اروپایی باید با همکاری آمریکا و روسیه راهکارهای لازم برای حل بحران سوریه را به کار گیرند.

نیروهای امنیتی ترکیه، امروز نیز یک عملیات گسترده دیگر علیه تروریست‌ها در بخش اروپایی استانبول انجام دادند.

نماینده پارلمان سوریه با ابراز تردید درباره نتیجه بخش بودن تلاش‌ها در تشکیل ائتلافی با حضور عربستان در مبارزه با تروریسم گفت که در هر حال ملت سوریه از مجازات سران رژیم سعودی و دیگر گردانندگان تروریسم در سوریه نمی‌گذرد.

معاون وزیر خارجه سوریهتاکید کرد که دمشق از طرح رئیس‌جمهوری روسیه برای تشکیل ائتلاف منطقه‌ای ضدتروریسم حمایت کرده و آماده است تا طرف اصلی در این ائتلاف باشد.

سفیر آمریکا در عراق با تاکید بر نقش این کشور در آزادسازی دانشگاه الانبار، مدعی شد، 15 هزار تروریست در نتیجه 3000 حمله هوایی علیه داعش در عراق کشته شده‌اند.

نخست وزیر انگلستان در بدو ورود به اندونزی از تمایل خود به حمله هوایی به مواضع داعش در لیبی سخن گفت.

صفحه1 از4
تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.