16 آذر 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی
خطا
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 524
دوشنبه, 29 تیر 1394 ساعت 04:20

درخواست تل آویو برای تسلیحات بیشتر و افزایش ۵۰ درصدی کمک آمریکا

همزمان با سفر وزیر دفاع آمریکا به سرزمین های اشغالی، رسانه ها از درخواست رژیم صهیونیستی از واشنگتن برای افزایش کمک های نظامی خبر می دهند.

جروزالیم پست نوشت، اسرائیل این درخواست را با هدف «تقویت امنیت» خود به دنبال «نگرانی» از توافق اعلام شده اخیر میان ایران و قدرت‌های جهانی مطرح می‌کند.

در همین رابطه روزنامه تایمز گزارش داد که تحت تفاهمنامه‌ای که میان آمریکا و رژیم صهیونیستی تا سال ۲۰۱۸ برقرار است ایالات متحده به اسرائیل سالانه ۳ میلیارد دلار کمک مالی خواهد کرد که اکثر آن برای خرید تجهیزات نظامی مانند هواپیمای جت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

یک مقام آشنا به مذاکرات صورت گرفته به این روزنامه اعلام کرد که اسرائیل درخواست کمکی بین ۴.۲ تا ۴.۵ میلیارد دلار کمک سالانه در قالب یک توافق جدید به مدت ۱۰ سال را دارد. طبق گزارش تایمز مذاکرات در راستای دستیابی به این توافق مدتها پیش از پایان مذاکرات ایران آغاز شده بود.

این گزارش درحالی منتشر شده است که اشتون کارتر، وزیر دفاع آمریکا برای گفتگو با همتای صهیونیستی خود، موشه یعلون امروز وارد سرزمین‌های اشغالی شده و طبق آخرین اخبار محور گفتگوهای طرفین موضوع توافق هسته‌ای میان ایران و شش قدرت جهانی خواهد بود

به نوشته تایمز باراک اوباما درحال بررسی درخواست رژیم صهیونیستی مبنی بر افزایش ۵۰ درصدی کمک‌های مالی سالانه آمریکا به این رژیم است.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.