06 بهمن 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی
خطا
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 524
یکشنبه, 22 شهریور 1394 ساعت 05:28

ایران آماده ایجاد جبهه مشترک ضد تروریسم

وزیرامور خارجه کشورمان با اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد جبهه مشترک برای مبارزه با افراط و تروریسم ، ابراز امیدواری کرد که کشورهای منطقه بتوانند مسایل و مشکلات خود را با گفت وگو حل و فصل کنند.

به گزارش دیده بان، سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق که در رأس هیأتی در ایران به سر می برد ، بعد از ظهر امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و با وی درخصوص مسائل دوجانبه و تحولات جاری در عراق گفت و گو و تبادل نظر کرد.

در این دیـدار وزیر امور خارجه کشورمان ، صلح در عراق و حضور و مشارکت مؤثر همه گروه های عراقی در ساختن آینده این کشور را بسیار با اهمیت خواند و افزود : عراق یکی از مؤثرترین کشورهای عربی و اسلامی است که باید هر چه سریعتر نقش خود را باز یابد.
وی بـا ابراز امیدواری نسبت به رفع مشکلات داخلی در عراق با درایت مسئولان این کشور، اظهار داشت : ما همواره در حوزه مسائـل داخلی ، منطقه ای و بین المللی بویژه مبارزه علیه خشونت و افراطی گری در کنار دولت و ملت عراق خواهیم ایستاد .
وزیر امور خارجه کشورمان ابراز امیدواری کرد : روند اصلاحات در عراق با همفکری و همکاری همه گروه ها و نهادهای قانونی عراق به نتیجه مطلوب برسد .
رئیس پارلمان عراق نیز در این دیدار ضمن تبریک موفقیت جمهوری اسلامی ایـران در مسأله هسته ای ، آن را به نفع منطقه خواند و افزود : تلاشهای ایران را در جهت ایجاد ثبات در منطقه ارج می نهیم .
سلیم الجبوری با قدردانی از دولت و ملت ایران بخاطر کمک به مردم عراق در طول بحران، از جمهوری اسلامی ایران خواست همواره در کنـار عراق بـرای حل بـحران های داخلی و مبارزه با افراطی گری باشد

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.