19 آذر 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی
خطا
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 524
سه شنبه, 06 مرداد 1394 ساعت 06:11

آماری از مغربی های داعش که در سوریه و عراق کشته شدند

وزیر کشور مغرب با اشاره به کشته شدن 300 نفر از شهروندان این کشور که در میان گروه‌های تروریستی سوریه و عراق حضور داشتند از انهدام 30 شبکه تروریستی در این کشور خبر داد.

به گزارش مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم، مقامات مغربی از کشته شدن شمار زیادی از شهروندان خود در میان گروه‌های تروریستی حاضر در سوریه و عراق خبر دادند.

خبرگزاری فرانسه به نقل از «محمد حصاد» وزیر کشور مغرب اعلام کرد که حدود 300 نفر از تروریست‌های مغربی طی دو سال اخیر در سوریه و عراق کشته شدند.

وی با بیان این مطلب افزود: «این عدد بسیار زیاد است، یعنی اینکه حدود یک چهارم کسانی که [مغرب را] ترک کرده‌اند طی یک سال و نیم [گذشته] کشته شدند».

وزیر کشور مغرب ادامه داد، از سال 2013 بیش از 30 شبکه [تروریستی] شناسایی و منهدم شدند که شمار زیادی از آنها وظیفه عضوگیری را بر عهده داشتند.

حصاد با اشاره به اینکه خطر وقوع حملات تروریستی در خاک مغرب فعلی است، تأکید کرد که باید این فرض را مهم دانست که مغرب هدف گروه تروریستی داعش است.

وی در پایان تصریح کرد: ما با اراده این سیاست [مبارزه با تروریسم] را ادامه می‌دهیم و با کشورهای اروپایی در این زمینه هماهنگ خواهیم کرد».

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.