01 فروردين 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی

مقامات نظامی عراق از فروپاشی گروه تروریستی داعش و سرخورده شدن اعضای آن در استان الانبار با توجه به ادامه عملیات بزرگ نیروهای داوطلب مردمی و امنیتی برای پاکسازی این استان خبر دادند.

گلوبال ریسرچ دختر رئیس‌جمهور ترکیه را به ارتباط با گروه‌های افراطی و تروریستی در سوریه و عراق متهم کرد.

یک عضو کمیسیون حقوق بشر پارلمان عراق روز یکشنبه از سازمان های بین المللی خواست ، برای ثبت جنایات سازمان یافته و طائفی داعش علیه شیعیان قطعنامه ای بین المللی صادر کرده و مقدمات تشکیل یک دادگاه بین المللی را به خاطر جنایت جنگی و کشتار جمعی، مهیا کنند.

در گزارش حاضر تلاش شده است برخی قرائن و شواهد رسانه‌ای که از ظهور داعش در افغانستان حکایت دارد ؛با ذکر منبع و به ترتیب تاریخ وقوع در دهه اول تیرماه گرد آوری شود.

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه مدتی پیش خاقان ویدان، حافظ اسرار خود و دولتش را که رئیس سازمان اطلاعات ترکیه است و به جعبه سیاه اردوغان شهرت دارد، فراخواند. اردوغان به وی دستور داد تمام امکانات لازم را برای انتقال مخالفان مسلح حکومت سوریه (کسانی که آنها را مخالفان میانه‌رو می‌نامند) از نقاط مرزی ترکیه به خاک سوریه فراهم کند.

یک رسانه عراقی با اشاره به دستاوردهای گسترده نیروهای مردمی از این نیروها به مثابه دوایی که بیماری داعش در این کشور را از بین می برد، یاد کرد است.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.