17 آذر 1398
مرکز رصد تروریست حقیقی
خطا
 • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 524
دوشنبه, 29 تیر 1394 ساعت 04:22

فروپاشی داعش؛اوج سرخوردگی تکفیری ها

مقامات نظامی عراق از فروپاشی گروه تروریستی داعش و سرخورده شدن اعضای آن در استان الانبار با توجه به ادامه عملیات بزرگ نیروهای داوطلب مردمی و امنیتی برای پاکسازی این استان خبر دادند.

فرماندهی عملیات مشترک(نیروهای امنیتی و نیروهای داوطلب مردمی) از درهم شکسته شدن داعش در استان الانبار با ادامه عملیات آزادسازی این استان خبر داد.

بر اساس گزارش المسله، "یحیی الزبیدی" سخنگوی عملیات مشترک تاکید کرد تروریست های داعش پس از حملات دقیق جنگنده های ارتش در حال حاضر در حالتی از سرخوردگی و شکست قرار دارند و به همین خاطر تلاش می کنند با نفوذ و رخنه به داخل آوارگان از طریق گذرگاه های مشخص به داخل بغداد وارد شوند.

وی افزود ما طرح ها و اطلاعات دقیقی در پیگرد و جلوگیری از نفوذ تروریست ها به همراه آوارگان داریم و اجازه رخنه حتی یک نفر از آنها را نخواهیم داد و آنها را دستگیر خواهیم کرد، زیرا به خوبی رفتارها و تحرکاتشان را تحت نظر داریم.

الزبیدی خاطر نشان کرد فلوجه از تمام طرف ها تحت محاصره است و تمام راه های کمک رسانی به تروریست ها قطع شده است و ما پیشرفت ها و پیروزی هایی در محورهای الرمادی به دست آورده ایم.

وی به موفقیت های نهادهای اطلاعاتی در حمله دقیق به اهداف دشمن اشاره کرد و گفت ما اطلاعات ارزشمند و فراوانی در اختیار داریم و برای تحقق اهداف ویژه و تاثیرگذار برای نابودی داعش از این اطلاعات اطمینان داریم.

پست ترین حربه تکفیری های مدعی اجرای شریعت اسلامی

این مقام نظامی عراقی تاکید کرد تروریست ها برای مانع تراشی در برابر پیشروی نیروهای نظامی از طریق کارگذاشتن بمب و منازل بمب گذاری شده و حتی بمب گذاری حیوانات تلف شده تلاش می کنند، ولی ما می توانیم محورهای دیگری را باز کنیم و باید از تلاش های نیروهای یگان مهندسی در خنثی کردن بمب ها و پاکسازی خانه های بمب گذاری شده برای حفظ جان نیروهایمان تقدیر کنم.

تمامی حقوق این پایگاه، نزد دیده بان مبارزه با تروریسم محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

آگاهی از آخرین اخبار رصد شده

تماس با ما
 1. نـــام
  لطفا اجازه دهید نامتان را بدانیم.
 2. ایمیل
  Please let us know your email address.
 3. پیام(*)
  پیام مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. کدامنیت(*)
  کدامنیت
    مجددکد امنیتی را اشتباه وارد نموده اید.